Bize Ulaşın

Science In Sport, pek çok dünya ülkesinde tüm branşlarda yüzbinlerce sporcunun en çok tercih ettiği sporcu gıdaları markası olmuştur. Avrupa’da  Manchester United,Arsenal, Celtic, Aston Villa gibi futbol kulüplerinin yanı sıra Team Ineos, Sir Chris Hoy, Mark Cavendish, British Cycling gibi bisiklet kategorisinin zirveleriyle resmi sponsor olarak çalışmaktadır.

Science In Sport ürünleri, kendi üretim bandımızda ve fabrikamızda Iso 9001, GMP ve IFS gibi önemli kalite standartlarında üretim yapmakta ve WADA (Dünya Anti Doping Ajansı) tarafından yasaklı hiçbir etken madde içermemektedir.

Ulusoy Sportif Gıdalar DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ. Science In Sport’un Türkiye’deki resmi distribütörüdür. ATS Sportif Gıda Dış Tic. Ltd. Şti ise Türkiye satış haklarının sahibidir. Science In Sport reklam çalışması, sponsorluk, bayilik ve her türlü kurumsal bağlantılar için ulusoysportif.com üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

SiS Türkiye Distribütörlüğü

İzzettin Çalışlar Caddesi No:54 Bahçelievler/İstanbul

İletişim Formu

İletişim formu aktif olarak çalışmaktadır, iletişime geçmek istediğiniz tüm taleplerinizi aşağıdaki formdan tarafımıza iletebilirsiniz.

Telefon Bilgilerimiz : 0 212 777 71 24