Informed-Sports Hakkında

   Tüm Science In Sport ürünleri yasaklı madde ve doping konusunda dünyanın en prestijli sertifikalarından biri olan Informed-Sports onayına sahiptir. Bu kuruluş yalnızca yasaklı ürünler için değil, aynı zamanda üretim tesislerinin ve üretim sürecinin en yüksek kalite standardında olduklarını garanti eden bir kuruluştur. Bu sayede titiz ve sıkı bir kalite güvence programından geçen ürünleri aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Informed-Sports hakkında detaylı bilgi ve ürün onayları için: https://www.informed-sport.com/supplement-search/brand/science-sport

FUELLED BY SCIENCE

  Sahip olacağınız en mükemmel spor ekipmanınız vücudunuz olduğuna inanıyoruz. Yaptığınız spor hangi branştan olursa olsun, beslenmenize ve takviyelerinize gereken önemi vermeden potansiyelinizi asla tamamiyle kullanamazsınız. 

  Her zaman en iyi ürünleri üretebilmek için ürün yelpazemiz uluslararası sporcularla birlikte spor bilimciler tarafından araştırılıp geliştirilmiştir.

  En sert mücadelelerin, en iyi rekorların, her türlü ödüllerin hatta Olimpiyat madalyalarının ardındaki görünmeyen güç biziz.

ELITE CONNECTIONS

Şirketin fabrikasından çıkan her bir seri SiS ürünü 2018 Dünya Anti-Doping Ajansı(WADA) listesine göre taranıyor ve onaylanıyor. Her SiS ürünü, tüm spor camiası tarafından tanınan, yüksek prosedürler ve analizler sonucu alınabilen Informed-Sport sertifikasına sahiptir.

İngiltere’nin En Büyük Olimpiyat sporcusu Sir Chris Hoy, bir SiS elçisi ve ürün danışmanımızdır. Dünyanın en önde gelen ve en başarılı road & track bisikletçilerinden biri olan Mark Cavendish de yine elit bir danışmanımızdır. Tüm SiS  ürünleri dünya çapında sporcularla tamamen sporunuza özel olarak geliştirilir.

Buna ek olarak, SiS şu anda Manchester United, Team Sky, ABD Bisiklet ve Reading FC gibi üst düzey spor kulüplerinin resmi sporcu gıdaları tedarikçisidir. Ayrıca İngiliz Spor Enstitüsü’nün (EIS) resmi tedarikçisi olarak çalışıyoruz.

Bu başarılarımız, yüksek kaliteli ve yasaklı madde testlerinden başarıyla geçmiş ürünlerimize aynı zamanda da dünya çapında bilim insanlarından oluşan ekibimizin profesyonel yaklaşımlarının bir sonucudur.