Profesyonel Sponsorluklarımız

Sir Chris Hoy

Sir Chris Hoy altı zamanlı Olimpiyat parkuru altın madalya sahibi ve İngiltere’nin en başarılı Olimpiyatçısı. Ayrıca 11 Dünya başlığı ve iki Commonwealth başlık aldı. Londra Olimpiyatları’nda Hoy, Keirin’de altın ve Takım Sprint takımında üçüncü adam olarak kazandı. O da açılış töreninde bayrak taşıyıcısı olarak seçildi ve Team GB’yi ev Olimpiyatlarına taşıdı.

Chris, Uygulamalı Spor Bilimi alanında bir BSc’ye sahiptir ve ürünlerimizi uzun yıllardır kullanan SiS ile uzun süredir devam eden bir ilişkiye sahiptir. Elit Spor Danışmanı olarak, dünya standartlarındaki beslenme ürünlerimizi iyileştirmek için deneyimini kullanmak amacıyla SiS ve uzman ekibimiz ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Manchester United, sayısız başarılarıyla Premier Lig’in başta olmak üzere dünyanın en başarılı takımlarından biri olarak görülüyor. 2008’den bu yana Manchester United’ın sporcu gıdaları ihtiyaçlarını desteklemek için yeni ürünler tedarik ettik ve 2018’de, Premier Lig devlerinin resmi beslenme sponsoru olmak için uzun süreli bir anlaşma imzaladı.

Manchester United Football Club

Mark Cavendısh
Bisiklet

UCI ProTour takımlarından Team Dimension Data adına yarışmakta olan ünlü yol bisikleti yarışçısı.

Katarina Johnson
Atletizim

Ulusal çapta pek çok madalyaya sahip İngiliz Atlet.

Adam Peaty
Yüzme

Profesyonel kurbağalama yüzücüsü. 2016 Olimpiyat Şampiyonu, 2015 ve 2017 Dünya Şampiyonudur.

Team SKY
Bisiklet Takımı

Dünyanın en çok madalya başarısına sanip İngiliz bisiklet takımı.

British Cycling
Bisiklet Takımı

6 Kere Tour De France kazanan dünya çapında sporculara sahip bisiklet takımı.

Olimpiyat Sporcuları
Tüm Branşlar

2016 Rio Olimpiyatlarında yüzme, tenis, hokey, kürek, boks ve bisiklet kategorilerinde SiS ürünleri tedarik ettiğimiz 34 sporcu madalya kazandı.